۲.۵

1.

آیا در گیر و دار امتحاناتی سخت هستید؟  آیا احساس آمادگی و تسلط کافی بر درس ها نمی کنید و نگرانید؟  آیا دل و دماغ درس خواندن ندارید و یا مکان و برنامه مناسبی برای درس خواندن پیدا نمی کنید؟ آیا در روابط خود با مادرتان اخیراً دچار مشکل شده اید؟
دیگر نگران نباشید! به دویست و پنج بیایید! خرداد 86 هم مانند ترم های گذشته برای شما برنامه ویژه ای داریم!

- جلسات آسیب شناسی دانشکده برق، شامل بحث و انتقاد پیرامون اهالی دانشکده و یادآوری ضعف های اخلاقی و رفتاری برخی اساتید و دانشجویان خاص، به قصد تعالی و تنبه و نیز تمدد اعصاب.
- بررسی آخرین وضعیت و  آمار در دسترس دانشکده، شامل آخرین وضعیت زوج های موجود در دانشکده – و نیز برخی فردهای خاص – و تحلیل و گمانه زنی پیرامون پیش بینی شرایط احتمالی ایشان در آینده.
- جلسات بررسی و کل کل در مورد عملکرد تیم های برتر اروپایی در لیگ های معتبر قاره سبز و جدیدترین نتایج فوتبال ایران و جهان و نیز مرور معلومات فوتبالی پنجاه سال اخیر پیش از امتحان.
- مشاوره و تقویت روحیه دانشجویان نیازمند در شب امتحان. تمرین روش های پاس کردن بدون مطالعه درس از طریق مهندسی معکوس، حدس زدن منظور طراح سوال٬ رایزنی با اساتید حل تمرین در صورت دسترسی و یا سایر تکنیک های روز دنیا.
 - برنامه های مفرح دیگر از قبیل فحش دادن به اح مدین ژاد، جلسات نقد فیلم و کتاب، مبادله و تماشای آخرین دستاوردهای کلیپ و طنز شبکه موبایل ایران، بحث پیرامون بازار فعلی پرینتر در ایران، نقد لیبرالیسم، موج نوی اصلاحات – چالش ها و راهکارها، کیفیت اعمال اخیر صورت گرفته روی دماغ بعضی بچه های دانشکده٬ مراسم شبیه خوانی مصائب دانشکده بر اساس روایات معتبر، فوتبال دستی، فوتبال پایی، چای بعد چای، گیر دادن به هم تا حد مرگ و ...
- درس.

۲.

دیشب که بچه ها این جا بودند به این ها فکر می کردم. به این چهار سال. این که یادش به خیر بشود این روزها به زودی. یک حساب سرانگشتی که می کردم دیدم حدودآ چهل تا از همدوره ای ها را این جامیزبان بوده ایم٬ یعنی یک سوم بچه های دانشکده. البته فقط یک سوم کسانی که بالقوه می توانسته ایم میزبانشان بوده باشیم٬ التفات دارید که چه می گویم. تازه این می شود بدون احتساب هشتادی ها و یکی ها و سه ای ها و چهاری ها و غیربرقی ها!
و باز هم این که فخر می کنم٬ و احساس غرور٬ که میزبانشان بوده ام. گیرم تنها به آماده کردن چایی٬ ایستادن در صف روزفروش شامی٬ یا گوش شنوا بودنی یا حتی هیچ کدام٬ که تنها به عنوانی٬ و این که چه قدر خوشنودم٬ اگر لحظه های هم را پربارتر کرده باشیم.

  

/ 8 نظر / 3 بازدید
DJCSAEED

دوست عزیز سلام شما میتوانید با ورود و عضویت در انجمن های گفتگوی دریم اولترا، از مقالات آن استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید درخواستهای خود را از قبیل : درخواست مقاله، نرم افزار داشته باشید و یا سوالات خود را مطرح نمایید و یقین داشته باشید که به نتیجه ی مثبت خواهید رسید. عضویت در این انجمن ها کاملا رایگان بوده و نحوه ی ثبت نام آن نیز بسیار ساده میباشد. از شما دوست عزیز در زمینه ی تخصصتان دعوت به همکاری میشود. آدرس انجمن های ما : http://forum.dreamultra.com آدرس وب سایت ما : http://dreamultra.com با تشکر. منتظر شما دوست عزیز هستیم.

سورلینا

وقتی می بینی یکی کامنت گذاشته و با اشتیاق میری ببینی کی چی گفته . با این کامنت نفر قبلیه من چه احساسی بهت دست میده؟؟

سعيد

اين حس که چرا اسم اين طرف هم بايد سعيد باشه. ضمناْ اصلاْ کی گفته من با اشتياق می رم ببينم کی چی گفته؟ برای من اين قضيه خيلی هم عاديه!

علی ميرطار

در راستای ۳ کامنت قبلی : آره جون خودت... منم مهمونتون بودم. اما خيلی خسته. تا دير نشده يه شب ديگه مهمونم کن :دی

سعيد

هان٬ اشتباه نکن! اين جا من کسی رو مهمون نمی کنم٬ هر کی بخواد خودش خودش رو مهمون می کنه!

مجتبی

ما را مهمان کن! که در کمینگه عمرند قاطعان طریق!

فريد

خوشمان آمد! ... کم کم اگه نوشته هاتو مستقل از موضوع جای دیگه هم بخونم می فهمم تویی! ... ضمنا اينو خیلی خوب اومدی که: به قصد تعالی و تنبه و نیز تمدد اعصاب! میشه راجع به ۲۰۵ به طور کلی گفتش.