مردی در هپروت

دقیقاْ به همین ترتیب و موالاتی اتفاق افتاد که می گویم. ظرف ها را گذاشته بودم خیس بخورد. اول رفتم پیش مهدی و راجع به تمرین دوم شبکه ازش پرسیدم٬ گفت که خودش هم انجام نداده و پایه شد جمعه شب با هم انجام بدهیم. (هرچند همین امشب هم اگر تحویل می دادیم هفتاد درصد نمره اش را به خاطر تاخیر از دست می دادیم. احتمالاْ شنبه صبح که بفرستیم یک چیزی هم ازمان کم می شود.) بعد یک دفعه یادم افتاد که من جمعه دیروقت می آیم و ما هیچ شماره ای از هم نداریم! برگشتم٬ شماره ام را گرفت و قرار شد یک میسد بندازد برایم.  رفتم بالا سراغ ظرف ها. دیدم یک چیزی کم است. یادم رفته بود مایع ظرفشویی بردارم. برگشتم اتاق دیدم میسد دارم.  این کی بود از مشهد این وقت شبی؟

- سلام.
-سلام. ببخشید٬ از این شماره با من الان تماس گرفتن؟!
- موبایل آقای سررشته داریه؟!
- بله٬ بفرمایید...
- امممم...
- اوه٬ مهدی تویی؟!
- دو دقیقم نشده الان که گفتی برام میسد بنداز!
- خوب من گیجم٬ تو یه چی بگو اول!
- آخه تو خیلی جدی بودی! صداتم عوض می شه پای تلفن!
- آره٬ صدای تو هم خیلی عوض می شه٬ واسه همین اشتباه کردم! برا کسی تعریف نکنیا!

حالا نخند و کی بخند. هوش و حواس مگر می گذارند برای آدم این روزها. والا!

پی نوشت: آخییییی...بالاخره اینترنت! دیدم اینترنت خوابگاه وصل بشو نیست٬ نصفه شبی توکل کردم و زدم بیرون! حالا هم تو یک کافی نت زیرزمینی ام تو میدان جمهوری! کشت ما رو این یارو٬  باشه بابا٬ الان کارم تموم می شه!

/ 8 نظر / 3 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

فريد

ولی سعيد بی اون همه اینترنتی، واقعا مثل یه تشنه تو بیابون شده بوديا!

فريد

منظورم « ... با اون همه «بي» اينترنتی ... » بود که با و بی اش قرو قاتی ( قاطی؟ ) شد و البته هنوز هم اشکال گرامری و معنايی داره و پارادوکسيکاله!!

سعيد

خداييش نه! ساعت پستو نگاه کردی؟! همشو پياده رفتم!

علی

مثل یه تشنه تو بیابون يا شايد هم مث يه گرگ بی دندون!

سعيد

آقا! من گرگ بی دندون! حلس؟!