جام ملت های انتخابات!

ای وای تو رو خدا این خبر را ببینید!

"به گزارش پارسینه، بر اساس اعلام سازمان صداوسیما، نخستین مناظره بین حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی و دکتر محسن رضایی در 90 دقیقه روز 12 خردادماه ساعت 22:30 تا ساعت 24 برگزار خواهد شد.
روز 13 خردادماه مناظره بین دکتر محمود احمدی‌نژاد و مهندس میرحسین موسوی از شبکه 3 سیما در ساعت 22:30 تا 24 به روی آنتن خواهد رفت.
روز 14 خردادماه مناظره بین دکتر محسن رضایی و مهندس میرحسین موسوی از شبکه 3 سیما در ساعت 22:30 تا 24 به روی آنتن خواهد رفت.
روز 16 خرداد ماه مناظره بین دکتر محمود احمدی‌نژاد و حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی از شبکه 3 سیما در ساعت 22:30 تا 24 به روی آنتن خواهد رفت.
روز 17 خردادماه مناظره بین حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی و مهندس میرحسین موسوی را از شبکه 3 در ساعت 22:30 تا 24 شاهد خواهیم بود.
هم‌چنین آخرین مناظره 17 خردادماه بین دکتر محمود احمدی‌نژاد و دکتر محسن رضایی از شبکه 3 سیما در ساعت 22:30 تا 24 پخش خواهد شد.
"

اوج ماجرا همزمانی دو تا مناظره آخر است! ای وای خدا چقدر خندیدم! آخه به چی فکر کردند که دو تا مناظره آخر رو همزمان گذاشتند؟! انگار بازی های گروهی جام جهانی است! یا قرار است بعد مناظره های شب آخر تکلیف صعود کننده معلوم شود! البته قرار است صحنه های حساس بازی همزمان را هم توی اون یکی استودیو پخش کنند! مثلا ممکن است یک دفعه محمود را ببینیم که دارد می دود دور آن یکی استودیو و پیرهنش را هم کشیده روی سرش! نتیجه اش را هم روی اسکوربرد نشان می دهند! یکی هم هر چهل و پنج دقیقه می آید و وقت تلف شده را به مجری اعلام می کند! محمود بازی آخرش آسان افتاده، خورده به رضایی! احتمالا اگر امتیازهای لازم را قبلش جمع کرده باشد خودش نمی آید تو زمین و جوان ها و مشاورهایش را می فرستد که در چنین میدان بزرگی هم تجربه اندوزی کرده باشند! اگر نه هم که احتمال تبانی به شدت می رود! برخی شایعات از دعوت اپرا وینفری به عنوان مجری و داور بی طرف حکایت می کنند اما مجری های داخلی ادعا می کنند خودشان شایستگی از پس این مصاف بزرگ برآمدن را دارند! کسی که از این گروه صعود کند احتمالا توی مرحله بعد می خورد به برنده اون یکی گروه یعنی اوباما!
کلا با مزس! شما هم لت یور ایمجینیشن فلای!

پی نوشت: احتمالا تکراری شدن تاریخ هفدهم در خبر اشتباه تایپی بوده و شاید الان که دارید می خوانیدش درست شده باشد. احساس می کنم این واقعا یک روزن کوچک برای دموکراسی، و یک فرصت بزرگ برای ماست. این از تمام سخنرانی ها، شهرستان و دانشگاه رفتن ها، گردهمایی ها و کمپین ها مهم تر است، این تلویزیون است. پنجره ای که سرانجام، تنها برای ساعاتی بازخواهد بود، بگذارید خوش بین باشیم، باز باز. احمد.ی نژا.د بدون شک با همان خونسردی خودش حاضر خواهد شد. حمله زیادی به او ممکن است نتیجه عکس بدهد و باعث از کوره رفتن خود طرف شود. طبیعتا این خطر در مورد کروبی به شدت بیشتری وجود دارد. بنابراین نباید از ارائه برنامه غافل شوند. به خصوص برنامه هایی که بتواند مردمی که هنوز شیرینی چک ها و پول های مفت را فراموش نکرده اند جلب کند، که این جا خطر در مورد موسوی بیشتر وجود دارد. امیدواریم که کار به اما و اگرها نکشد و نود دقیقه آخر ما، یک بازی تشریفاتی باشد!
/ 5 نظر / 3 بازدید
محمد !

عنوان "جام ملت های انتخابات" فوق العاده تقلیل گرایانه است. لوث کردنه... باقی ارادت

آنی دالتون

به من هم دقیقا همین حس دست داده که قراره یک دوره هیجان انگیز مثل جام جهانی رو داشته باشیم.

شهاب

عالی بود سعید! عالی بود!

حامد

می‌گن برای مناظره‌ی کروبی و احمدی‌نژاد قراره ماموران آتش‌نشانی و پلیس110 هم حضور داشته باشن!

خاتون

چرا ساعت پخش مناظره ها اینقدر دیر وقته؟! فکر نمی کنند که مردم روز بعدش کار و زندگی هم دارند و دوازده شب بعد از این که مناظره تموم شد میخوان تجزیه تحلیلش هم بکنند و این میشه خود ِ صبح که!