دانشگاه کویت می شود

یک نیم ساعت پیش دوستم مرتضی، پیامک داد که توی آزمایشگاهش تنهاست و اگر خواستم سری بهش بزنم. من هم گفتم دم غروبی بد نیست که دست خالی نروم و دو ست های بای و آبمیوه از این قوطی‌ای‌ها بگیرم و ببرم. مسئول بوفه آبمیوه‌ها را که دستم داد، گفتم پلاستیک هم بده. پلاستیک را داد و بعد یک‌دفعه گفت: برا دختر می‌بری؟!

من فکر کردم اشتباه شنیدم و همین‌طور هاج و واج نگاهش می‌کردم. ادامه داد که پس بیا این دو تا نی رو هم ببر! و من مطمئن شدم درست شنیدم! تشکر کردم و گفت ببین چه کلاسی داریم ما! و همکار خانمش هم ریز ریز می‌خندید!

آقا والا، به خدا، زمان ما از این چیزا نبود که! اون از تیپ‌های عجیب و غریب با موهای بافته و شخم‌زده دخترها و سیخ‌سیخی پسرها جلوی بوفه و تعاونی که رسما یک سالن فشن شده، این هم از کلاس گذاشتن این آقا! اصلا همین شد که ما سرمان به درس خودمان گرم بود دیگر (جان خودم!)! غلط نکنم توی این سال‌های اخیر، یک درصدی از سهمیه‌ ورودی‌های دانشگاه را به معاونت زیباسازی فضای دانشگاه واگذار کرده‌اند!

پی‌نوشت: جمعه همه برای جن.بش سب.ز به دیدن بازی داربی تهران می‌رویم. یعنی ما قرمزها که حتما برای همین می‌رویم. یک‌وقت هم فکر نکنید این قضیه ربطی به وضع درب و داغان و اوضاع خطری تیممان دارد و می‌خواهیم بحث را عوض کنیم‌ها! خلاصه اگر با هر موقعیت خطرناکی که روی دروازه ما ایجاد شد دیدید نصف ورزشگاه شع.ار یا حس.ین، م.یر حس.ین سر دادند شما هم همراهی کنید! حالا یا گل می‌شود یا نمی‌شود دیگر، ول کنید بازی را! دیدن ندارد که!

/ 4 نظر / 3 بازدید
رها

راست میگید... هی! من ودوستام هم با این که دختریم واونقدرها بقول بچه ها امل هم نیستیم بخدا جلو اینا کمبود اعتمادبنفس میگیریم بقول دوستم به اونا بیشتر میخوره سال بالایی باشن تا ما...اصلا هم تقصیر این بنده خداها نیست عیب کار از اون درویشای شهره که راه هدایت خودشونم یادشون رفته![شوخی] بیخیال تیکه اون آقا...رسوایی وتهمت به شاعرا همیشه باب بوده[چشمک]

امیر

http://www.mowjcamp.com/article/id/38610 اینو بخون. فقط تیترش هم بخونی بسه. باشه؟

امیر

آها راستی خیلی وبلاگت دیر میاد بالا. من نمیدونم چرا نمیرید توی وردپرس یا بلاگر

رها

رسوایی کار نکرده دهن سوخته رو گفتم!!!تهمت وشاعر هم هندونه بود باور نکنید....باور که نکردید؟!!!!!!!!![چشمک]