هوم، سویتی هوم

خانه یعنی جایی که هر وقت لازم شد، با خیالت راحت و تمرکز درست و حسابی بتوانی درس بخوانی یا کار کنی.

خانه یعنی جایی که وقتی حال بیرون رفتن نداری، همان چیزی را بخوری که توی یخچالش هست.

خانه یعنی کامپیوترت را، یا کتابی که می خوانی، برداری ببری هرجا که دلت می خواهد کار کنی. روی مبل، میز عسلی، پشت میز راست راستکی و خیلی جدی، و یا حتی در همان حالت درازکش که از خواب بیدار شده ای یا قرار است به خواب بروی!

خانه یعنی هرجا دلت خواست یک سطل آشغال بگذاری که مجبور نشوی خیلی راه بروی!خانه یعنی جایی که وقتی حال نداشتی دست به سیاه و سفید نزنی. وقتی مثلا با زندگی قهری، به نشانه اعتراض ظرف غذایت را بعد خوردن یک سانت هم جابجا نکنی. اینقدر ظرف نشوری که ظرف تمیز نماند. تی بگ های مصرفی را هم دور نریزی حتی. بعد آخر هفته در یک اقدام انقلابی، یک پلی لیست پر انرژی انتخاب بکنی، صدای اسپیکر را تا ته بالا ببری و بروی به جنگ خانه، از بالا تا پایینش.

خانه یعنی جایی که مجبور نشوی رادیو و تلویزیون بقیه را گوش کنی. عوضش هر وقت دلت خواست با موسیقی ای که می خواند، بزنی زیر آواز، حجم صدا را ول بدهی توی حمام و از اکوی طبیعی اش لذت ببری!

خانه یعنی جایی که هروقت دلت خواست نخوابی. تا صبح بیدار باشی وبگردی کنی. یا با رفیقی گپ بزنی. هیچ کس هم هیچ چیزی بهت نگوید.

خانه یعنی جایی که هر وقت دلت خواست بخوابی. همان شب که بیدار ماندی، فردایش اگه روز تعطیل بود تا ظهر بخوابی. اگه روز غیر تعطیل بود و از سرکار برگشتی، موبایل را خاموش کنی، تلفن را قطع، و همان شش عصر بخوابی تا فردا صبح.


خانه یعنی هر جایی که دلت خواست بخوابی. اگر کار داری و فقط می خواهی یک چرت بزنی، همانجا پای کامپیوتر و روی مبل یک چرت بزنی و کسی نگوید برو سر جایت. یا فصل پاییز لوله آبگرم از هرکجا رد می شد، بساطت را پهن کنی همان جا بخوابی، حتی اگر جلوی توالت بود!

خانه یعنی بتوانی درست کردن هر غذایی را تجربه کنی، با خیال راحت از این که بنده خدایی که قرار است بخورد، صدایش در نمی آید و جای نگرانی نیست، چون آن بنده خدا خودت هستی.

خانه یعنی جایی که پای دوستانت بهش باز باشد.

و شاید هم کلا یعنی جایی که تو را بدعادت کند.

/ 29 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
oil spill cleanup

It's pleasant sitting at work to distract from it�to relax and read the information written here:D

commande viagra

Sorry for the off-topic, could you tell where I can get such a nice pattern for my blog ?!...

Controlar Eyaculacion

Internet is written with the capital letter in a sentence, by the way. And hundredths are written not with a point but with a comma. This is according to the standard. And actually everything is very good..!