دانی که چیست دولت؟ دیدار یار دیدن...

مره‌گی شاید معنای پیچیدن بدهد وقتی روزمرگی می‌نامند این احاطه مدام و میراننده کلاف هزارتوی خاکستری روزها را بر جان روزی بی‌تاب تو. هر دور این کلاف ایام که بی رنگ تازه‌ای بر تو می‌پیچد، برای تسلیم به این باور که "هی فلانی، زندگی شاید همین باشد" سست‌تر می‌کندت، خمار و نشئه و بی‌اراده از هزارتوی بی معنای خودش به پیش - یا پس - می‌راندت و از همه بدتر، به تو گستاخی انکار رنگ‌های قشنگی را می‌دهد که روزی دیده‌ای، یا می‌خواستی ببینی.

آن‌وقت باید گاه به گاه، یک روزی فرا برسد که ناگهان صدایی را بشنوی و وقتی فهمیدی از بیرون نیست، شگفت‌زده به سمت چپ سینه‌ات نگاه کنی که خاک‌های چندین ماهه و چندین ساله‌اش، به کناری رفته‌اند و آن‌گاه با هیجانی کودکانه و فراموش شده بپرسی که هان، قلب کوچک من؟! پس من اشتباه می‌کردم و تو هنوز این‌چنین پر زندگی تپیدن را از یاد نبرده بودی!


/ 6 نظر / 3 بازدید
محمد خوش زبان

راستش، حوصله ندارم توضیح بدم، ولی مدتهاست این سبک نوشته ها رو جور دیگری میخونم. بعدا اگه فرصتی شد، میگم بهت عزیز. قربانت

سمانه

تعریفِ جالبی بود از روزمرگی... کلی ابتکار داشت توش... ولی خب واقعنم زندگی شاید همین باشد... همین‌که می‌تپد شاد باش.

خاتون

سعید جان تا پایین صفحه رفتم و دیدم وااااااای چقدر عقب موندم از پستهای قشنگ و خوندنی تو.

خاتون

راستی سعید جان نیم فاصله چه جوری میذاری؟

احمد

بابت لینک ممنون رفیق هم رفقای قدیمی!

خاتون

سعید جان ممنونم از توضیحت بدون‌اینکه‌اون‌برنامه‌را‌دانلود‌کنم‌فقط‌باگرفتن‌شیفت‌وفاصله دارم این کارو میکنم....مرسی ضبدر یک میلیون.