مراسم خودگردان هیات محبان پرشین‌بلاگ

عارض شوم خدمتتان که دیروز تا نزدیکی‌های دیشب در این جشن پرشین‌بلاگ بودیم. یعنی جشن که چه عرض کنم... این دومین دوره انتخاب وبلاگ‌های برتر بانوان بود. یادم هست پارسال که خیلی دوست داشتم توی این جشن باشم، گفتم حیف که برای خانم‌هاست فقط! به خاطر همین عکس‌هایش که درآمد تازه دوزاریم افتاد که ااا، این آقایون این‌جا چی‌کار می‌کنند پس؟! این شد که امسال رفتیم برای جبران.

اولین باری که شنیدم که قرار است دومین دوره انتخاب وبلاگ‌های برتر بانوان برگزار شود خیلی تعجب کردم که خوب برگزیده‌ها که مثل همان پارسالی‌ها می‌شوند باز؟! اتفاقا خانم پولادزاده مدیر پرشین‌بلاگ هم قبل از اعلام نتایج گفت که ما خیلی تعجب کردیم که برگزیده‌ها همان پارسالی‌ها شدند! من از تعجب ایشان بیشتر تعجب کردم! یک کم بدیهی نبود این قضیه؟! خوب جای این کار می‌آمدند از وبلاگ‌نویسان برتر آقا تقدیر می‌کردند که تنوعی هم می‌شد.

مجری‌ها بهاره رهنما و سعید پورمحمودی (گوینده رادیو) بودند. پورمحمودی همان مجری برنامه شب یلدای سال قبل بود که البته نتوانست به آن خوبی اجرا کند. بهاره رهنما خیلی تیز به نظر می‌آمد. تیکه‌ها را خوب می‌گرفت و جواب‌های خوب و به‌جا می‌داد. فقط خیلی پرانرژی اجرا می‌کرد که اگر یک کم هم شعله‌اش را پایین می‌کشید اتفاق بدی نمی‌افتاد. برنامه خیلی هرکی به هرکی و شلوغ بود. با نزدیک سه ربع تاخیر شروع شد. برنامه‌ها جابجا می‌شدند یا کلا فراموش می‌شدند (مثل موسیقی زنده). مجری‌ها تو حرف هم می‌پریدند و مدام اتفاقات پیش‌بینی نشده می‌افتاد. وقتی رهنما گفت هرچی بچه توی سالن هست بیاید روی سن که دیگر برنامه کلا از دست رفت. بیست سی تا بچه قد و نیم قد غیر قابل کنترل ریختند آن بالا که خیلی‌های‌شان تا آخر برنامه هم قصد پایین آمدن نداشتند و مادرشان باید می‌آمد روی سن دنبالشان.

 لابد به خاطر همین شلوغ پلوغی سالن هم بود که کاپشن آنی گم شد و من روی یکی از صندلی‌های یکی از گوشه‌های سالن که هیچ ربطی به جای نشستن ما نداشت پیدایش کردم! تعریف از خود نباشد راستش پیدا کردنش اصلا کار ساده‌ای نبود چون قرمز و هم‌رنگ صندلی‌های سالن بود! درمجموع اصلا قابل مقایسه با برنامه‌های قبلی نبود. تنها چیز خوب و خوشحال‌کننده این وسط، اقدام به نظر من ستودنی خانم پولادزاده مدیر پرشین‌بلاگ است که از کیفیت برگزاری عذرخواهی کرده و از ما خواسته که عذرخواهی‌اش را به گوش وبلاگستان برسانیم که در سابقه مدیران ما اقدام بسیار نادری به شمار می‌آید. چشم. شما هم خسته نباشید در هر حال. (+)

/ 5 نظر / 3 بازدید
زبل خان

سلام..من از وبلاگ وراژه اومدم تو وبتون..ماشاا...چه به همه خوش گذشته.. خوشحال میشم به منم سری بزنید..

پرهام

راست ميگي براي تنوع بايد از من تقدير مي كردند...[مغرور] من اصلاً نفهميدم كاپشن آني گم شد. وقتي پيدا شد فهميدم[نیشخند]

نگین شیراز

به به .. جای ما خالی .. کاش امام بطلبه قسمت ماهم بشه ... میگما سلام ! آدرس شما رو از حفظ تایپ کردم ... یادم بود که "ماست" توشه !! یار با ماست دیگه ... راس میگم دیگه ... منتهی بجای اینکه پرشین بلاگ بزنم ، زدم بلاگفا ... آقا ندا در داد که چنین وبلاگی وجود ندارد ... آخ از نهادم بر آمد که : ای دل غافل دیدی سعید هم رفت ؟ ببخشین بی ادبی شد .. یعنی منظورم اینه که : ای قلب نا آگاه مشاهده فرمودی که سعید خان هم تشریف بردند ؟ بعد خیلی ناراحت شدم از اینکه تشریف بردید ... بعد رفتم تو کامنتدونی پست قبلیم آدرستون رو پیدا کردم ... بعد "یافتم یافتم" کنان اومدم دیدم هااااااااااااااا نرفتین که ! همه اینا رو گفتم و سرتون رو به درد آوردم که بگم خوبین شما ؟!! مرسی منم خوبم !