۱

.آی دی من برگشت.دوستان از اين پس می توانند با همان آی دی قبلی با بنده تماس بگيرند.از تمام کسانی هم که ممکن است در اين مدت توسط هکر برايشان مزاحمت ايجاد شده باشد عذر می خواهم.

   ۲

.من خودم فصلشو درست حدس زدم.تابلو بود که پيامبر بهاريه.اما وقتی فهميدم متولد خرداده نه ارديبهشت يه خورده خورد تو حالم.خيالی نيست.

هيچ تا حالا به اين فکر کرديد که چقدر جالبه پيامبر ما تونسته خديجه-شايد تنها عاقله زن اون روز حجاز-رو راضی کنه که با سرمايش تجارت (بعدتر تبليغ دين) بکنه و آخر سر هم دل ازش برده؟

!

   ۳

.از اسفار کاتبان:«همچنان قول رب اعلی را باز می گوييم که آدمی به عين ذات باريتعالی فناناپذير است.چنان که آنچه می ميرد و فرو می ريزد قالبی از جنس خاک است و آنچه باقی است تا ابد الآباد قالب مثالی است که از جنس هشياريست که به اذن حضرت حق حامل سکنات آدميست که لطافتی به عين سيالی عطر گل دارد و صلابتی همچون فولاد يمنی٬و چون سواری بر مرکبی از جنس خاک نشيند...»

   ای دريغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسيم٬

   ای دريغ از من اگر مستم نسازد آفتاب٬

   ای دريغ از ما اگر کامی نگيريم از بهار٬

   گر نکوبی شيشه غم را به سنگ٬

   هفت رنگش می شود هفتاد رنگ

.

/ 6 نظر / 4 بازدید
zahra

vaghean man az didan inhame etemad be nafs lezat mibaram.

صابوبلاگ

اعتماد به نفس؟

eshghi

سلام ... ببين سعيد حدود ۱۴۰۰ سال ميگذره از اون موقع پس يه اشتباه محاسباتی یا بنیادی کوچک حتی بيشتر از يه ماه هم می تونه قضيه رو جابجا کنه پس تلاش کن شايد پيامبر اکرو ارديبهشتی شد البت ارديبهشت عزيز .. يا حق

zahra

آره اعتماد به نفس. چرا داستانه رندگی پيغمبرو تحريف می کنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صابوبلاگ

من؟کی؟:o